Prawomocne uniewinnienie

Autor: Mateusz Misiorny

Sprawa funkcjonariusza Policji obwinionego o wykroczenie drogowe budziła wiele wątpliwości dowodowych w związku z opinią biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Niezbędna okazała się opinia prywatna, która wykazała błędy ekspertyzy biegłego sądowego. Po uchyleniu wyroku przez Sąd Okręgowy w Poznaniu, wątpliwości co do rzetelności opinii powziął sąd rejonowy ponownie rozpoznający sprawę. Dopuszczona przez sąd opinia nowego biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych, zawierała zbieżne z wnioski z tymi, które podał ekspert w opinii prywatnej, konsekwencją czego było uniewinnienie naszego Klienta. Wyrok jest prawomocny.

https://gloswielkopolski.pl/zapadl-wyrok-w-sprawie-policjanta-obwinionego-o-spowodowanie-kolizji-w-poznaniu-opinia-bieglego-na-temat-wypadku-podwazona/ar/c1-16413297

#potwojejstronie #wyrok #uniewinnienie

Porada online

Możesz zreferować swoją sprawę, wypełniając formularz widoczny poniżej. Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj odpowiadam w przeciągu kilku godzin, jednak w niektórych sytuacjach czas oczekiwania na odpowiedź może się wydłużyć do 48h.

  Kancelaria Adwokacka
  Mateusz Misiorny

  al. Niepodległości 29, 61-714 Poznań

  telefon: +48 697 183 105

  NIP: 9721199321

  Facebook